29/11/2021 00:49
Nawigacja
Sponsorzy
MPSZOK
MPSZOK
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Przegląd 2021

Komisja przeglądu działek ROD Zacisze przeprowadziła przegląd 329 działek na parceli I i parceli II. Do komisji konkursowej dołączył użytkownik najładniejszej działki 129 z 2020r. Komisja zwracała uwagę na postawy proekologiczne wspierające rozwój bioróżnorodności na działkach. Pouczyła słownie użytkowników zaniedbanych działek i łamiących regulamin ROD. „Najładniejsze działki w roku 2021” zostały wytypowane - działka 86, działka 114, działka 242, działka 265, natomiast użytkownicy również pięknych działek zostali odnotowani i zostaną nagrodzeni jak i wyróżnieni na obchodach „Dnia Działkowca” w ROD Zacisze. Zarząd ROD Zacisze już teraz gratuluje działkowcom za najładniejsze ogrody i duży wkład pracy.

Galeria

Zabawa Lata-60

Walne zebranie 2021

W dniu 24.07.2021r odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2020r. Zebranie otworzył Prezes działek ROD Zacisze Ireneusz Kędzierski, powitał gości – I wiceprezesa Okręgu Śląskiego oraz przewodniczącego delegatury Zabrze, Pana Leszka Buckiego oraz obsługującego walne zebranie z ramienia delegatury Zabrze członka Okręgowej Rady Pana Piotra Witkowskiego, a także wszystkich zebranych. Uczestnicy walnego zebrania odsłuchali hymn PZD oraz uczcili minutą ciszy pamięć o zmarłych - byłych członkach ogrodu ROD Zacisze. Na zebraniu uchwalono podstawowe składki członkowskie obowiązujące na rok 2021.

Opłaty ogrodowe (składniki) na 2021

Msza Dożynkowa - wolne datki 2021

 

Zarząd ROD Zacisze prosi o wolne datki zbierane w godzinach otwarcia biura oraz przez skarbnika na placu targowym, dodatkowo na parceli 1 - działka nr42, parcela 2 - działka nr293 na mszę Św. dożynkową która odbędzie się w dniu 29.08.2021r o godzinie 9.00. 

Dziękujemy

Zaproszenie do złożenia ofert w ROD Zacisze

Wykonanie Ocieplenie i montaż instalacji grzewczej domu działkowca w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Zacisze"

 

Konkurs

W związku z zamiarem realizacji zadania inwestycyjnego polegającego na wykonaniu Ocieplenia i montaż instalacji grzewczej domu działkowca na terenie ogrodu, ROD "Zacisze" w Zabrzu ogłasza konkurs ofert na realizację robót wykonawczych na materiale zakupionym przez Wykonawcę związanych z wykonaniem ocieplenia i montażem klimatyzatorów z funkcją grzania na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Zacisze.

 

Przetargi w ROD Delegatura Zabrze

Walne zebranie 2021

Zarząd ROD Zacisze zaprasza na walne zebranie Sprawozdawcze za rok 2020.

Które odbędzie się w dniu 24 lipca 2021r. W Domu działkowca ROD Zacisze, parcela I.

Początek obrad: w I terminie godz 10.00 w II terminie godz 10.30 *

* Zgodnie z § 62 ust. 1 statutu PZD uchwały walnych zebrań odbytych w drugim terminie, co najmniej pól godziny po wyznaczonej godzinie rozpoczęcia w pierwszym terminie, są ważne bez względu na liczbę członków zwyczajnych PZD obecnych na tym zebraniu.

Przepis dotyczący II terminu nie ma zastosowania do konferencji delegatów.

Zgodnie z § 56 ust 2 statutu PZD prawo udziału w walnym zebraniu ma wyłącznie członek zwyczajny PZD w danym ROD i wykluczone jest zastępstwo lub działanie przez pełnomocników.

Każdy członek PZD zaproszony na walne zebrane musi mieć ze sobą dowód tożsamości, który może być sprawdzany przy podpisywaniu listy obecności.

Materiały sprawozdawcze dostępne są do wglądu w dniach 14 lipca 2021 od godziny 9.00 do 12.00 i 15 lipca 2021 w godzinach od 16.00 do 19.00 w biurze zarządu ROD Zacisze.

Proponowany porządek obrad do pobrania na stronie: Porządek obrad 2021

Regulamin obrad do pobrania na stronie: Regulamin obrad 2021

 

Akcja Pomidor

Akcja Pomidor

Delegatura Zabrze zorganizowała przy współpracy „Ogrodnictwo Tomanek” – „Akcje pomidor” przekazując nieodpłatnie sadzonki pomidorów odmiany „adam”.

Zarząd ROD Zacisze przyłączył się do akcji pomidor i przekazał działkowcom sadzonki, tym samym zachęcając ich do bioróżnorodności na swoich grządkach i urozmaicić uprawy na ogródkach działkowych. Akcja cieszyła się pozytywnym odzewem przez działkowców. Zarząd ROD Zacisze życzy udanych plonów.

 

Akcja cieszyła się pozytywnym odzewem przez działkowców. Zarząd ROD Zacisze życzy udanych plonów.ROD Zacisze © 2015-2021
456,977 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.