10/12/2018 07:48
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
strefa kibica

Dzień dziecka 2018 "NOC w Ogrodzie"

Relacja z dnia dziecka organizowanego przez Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu.

Zarząd ROD Zacisze dziękuję Straży miejskiej z Zabrza za uczestnictwo i znakowanie rowerów. Podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji dnia dziecka, dla osób, które poświęciły swój czas.

Dla naszych pociech Zarząd ROD Zacisze ufundował darmowe dmuchańce. Darmowe przejazdy koniem i kucykiem. Do kupienia dostępna była wata cukrowa, popcorn, napoje i grill. Pokaz Aikido Film.

Dzieci mogły się wykazać aktywnością w zabawach i konkursach, za które dostały drobne upominki. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Został wylosowany samochód FORD na weekend z pełnym bakiem. Wieczorem zorganizowana została dyskoteka dla dzieci.

Po wcześniejszym zapisaniu dzieci w Zarządzie ROD Zacisze przez rodziców, odbyła się główna atrakcja „Noc w Ogrodzie”. Dla dzieciaków przygotowano wiele atrakcji i konkursy, za które dostały szereg nagród i słodycze.

Zarząd ROD Zacisze składa podziękowanie wszystkim działkowcom i mieszkańcom osiedla Helenka za uczestnictwo w festynie z okazji Dnia Dziecka „NOC W OGRODZIE” organizowanym na terenie ogródków działkowych ROD Zacisze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Osoby chętne się podzielić zdjęciami z festynu, prosimy podesłać na meila.

auto na weekend

Kochani nasi mieszkańcy.

Ostatnia impreza na rzecz dawców szpiku i chorej na raka Zuzi na prawdę się udała, niebawem podsumowanie w liczbach i przekaz środków.

Póki, co pojawiła się szansa na ponowne zdobycie auta na weekend, bo poprzednio okazało się, że wygrał je Prezes ogródków Tulipan, który przekazał innej osobie losy do pilnowania, ale jak się dowiedział zrzekł się nagrody, żeby jeszcze coś nazbierać na Zuzię i żeby otrzymał auto ktoś, kto zrobi z niego lepszy użytek.

Firma FORD Citicar przyłącza się do dalszej akcji i popiera takie rozwiązanie przeznaczając Forda Ecosport z pełnym bakiem na wybrany weekend.

W związku z tym w sobotę 2.06 o 18:30 podczas naszego wspólnego festynu z ogrodem działkowym Zacisze z okazji "Dnia Dziecka" uruchomimy losowanie, żeby pomóc jeszcze Zuzi, ale włączymy też "stare" losy, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

ZAPRASZAMY, wpadnijcie na Zacisze, może to was spotka szczęście i nowy Ford Ecosport na weekend?!

sprzedaż działki

 

Zarząd ROD Zacisze w dniu 26.05.2018, organizuje sprzedaż aukcyjna działki nr 216 parcela II o godzinie 10.00 na świetlicy domu działkowca. Cena wywoławcza 2000 zł

Osoby zainteresowane zobowiązane są do wpłacenia wadium zwrotne w wysokości 600 zł do dnia 26.05.2018 godzina 10.00. Kontakt 886845980

śmieci

 

Zarząd ROD Zacisze prosi działkowców o segregację i wyrzucanie śmieci do kontenerów w workach foliowych. Nie wyrzucamy odpadów bio i gabarytowych niemieszczących się do kontenerów. Działkowcy, którzy czyszczą i sprzątają sobie działki robią to na koszt wszystkich działkowców. Zarząd po sprawdzeniu monitoringu, który działa 24H/7  interwencyjnie będzie wzywał straż miejską do działkowców nieprzestrzegających w/w zaleceń.

nieczynne 05.05.2018

 

 

Biuro zarządu ROD Zacisze

nieczynne w dniu 05.05.2018r

 

Kontakt z zarządem ROD Zacisze

tel 515 250 386 lub meil

praca odpłatnie zarząd

 

 

Osoby chętne do pracy odpłatnie, proszeni są o kontakt z zarządem ROD Zacisze w godzinach urzędowania lub drogą mailową.

Tel. 515 250 386ROD Zacisze © 2015-2018
201,468 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.