26/08/2019 08:56
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Biuro Zarządu ROD Zacisze czynne
w środy godz. 18.00 – 19.00

soboty nieczynne
Tablica edukacyjna

Zarząd ROD Zacisze zrobił tablice edukacyjną pod hasłem.

Czy wiecie, że …

Na naszych ogródkach działkowych, prócz powszechnie występujących roślin, znajdują się też bardzo rzadkie, albo niezwykle piękne okazy.

Chcielibyśmy Wam je pokazać

 

Powstanie tablicy edukacyjnych w ROD Zacisze spotkało się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem ze strony działkowców. Zapraszamy serdecznie wszystkich działkowców i nie tylko do zapoznania się z tablicą edukacyjną.

Bezpłatne badania kontrolne

Zarząd ROD Zacisze umożliwił, przy współpracy firmy Synexus bezpłatne badania medyczne. Działkowcy chętnie skorzystali z podstawowych badań takich jak pomiaru ciśnienia krwi i poziomu tkanki tłuszczowej, dodatkowo po wypełnieniu krótkiej ankiety działkowcy będą mogli zrobić szerszy zakres badań i konsultacji w centrum medycznym.

Galeria

modernizacja tarasu

Ciąg dalszy remontu, modernizacji terenu wokół domu działkowca. Zostały położone obrzeża i płytki na tarasie. Zarząd ROD Zacisze miał możliwość zasadzić iglaki dzięki firmie Usługowo-Handlowej MRG BUD, która je ufundowała. Kupiona została ziemia, aby zagospodarować teren wokół domu działkowca i tarasu.

Galeria

Ewent Medyczny

dożynki 2019

przegląd działek 2019

Komisja przeglądu działek ROD Zacisze przeprowadziła przegląd 329 działek na parceli I i parceli II. Komisja pouczyła słownie właścicieli zaniedbanych działek i łamiących regulamin ROD. Natomiast właściciele najładniejszych działek zostali odnotowani i zostaną nagrodzeni jak i wyróżnieni na obchodach „Dnia Działkowca” w ROD Zacisze. Dodatkowo działki, które zakwalifikują się na konkurs „Zielone Zabrze”, dostaną zaproszenie w imieniu Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik. Zarząd ROD Zacisze już teraz gratuluje działkowcom za najładniejsze ogrody.

przetarg utwardzenie drogi

Zarząd ROD Zacisze ogłasza przetarg na utwardzenie drogi na parceli II. Długość 30m szerokość 4m na głębokość 30cm. Dodatkowe szczegóły prosimy o Kontakt z zarządem ROD Zacisze w godzinach urzędowania oraz

tel 515 250 386 lub meilROD Zacisze © 2015-2019
249,414 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.