26/06/2019 21:56
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Biuro Zarządu ROD Zacisze czynne
w środy od 08 maja godz. 18.00 – 19.00
soboty godz. 9.00 – 12.00

nieczynne 26.06.2019r

 

Biuro zarządu ROD Zacisze nieczynne w dniu

26.06.2019r, posiedzenie Zarządu.

Kontakt z zarządem ROD Zacisze

tel 515 250 386 lub meil

Przedzjazdowa Konferencja Delegatów OŚ PZD

Przedzjazdowa Konferencja Delegatów Okręgu Śląskiego PZD - Delegatura Zabrze

W sobotę 15.06.2019 r. w Sali szkoleniowej Delegatury Rejonowej w Zabrzu odbyła się kolejna – trzecia już Rejonowa Konferencja Przedzjazdowa Delegatów z Okręgu Śląskiego. W spotkaniu uczestniczyło 68 Delegatów z naszego ogrodu Jan Brzozowski, Henryka Wiącek, Ireneusz Kędzierski, Franciszek Bryl i Jarosław Wiącek.

Spotkanie otworzył Prezes Okręgu Śląskiego Pan Józef Noski, który w swym wystąpieniu wskazał podejmowane kroki i osiągnięcia, jakie Związek przez ostatnie 4 lata zrobił dla „rodziny działkowców”.

Zostało wybranych 22 Delegatów na IX Okręgowy Zjazd Delegatów Okręgu Śląskiego, który odbędzie się 26.09.2019 r w Chorzowie. Z naszego ogrodu ROD Zacisze zostali wybrani Jan Brzozowski i Ireneusz Kędzierski.

Podczas Konferencji Delegaci przyjęli Stanowisko w sprawie projektu nowelizacji ustawy – prawo budowlane oraz udział PZD w konsultacjach społecznych dot. m.in. samowoli budowlanej i altan przekraczających powierzchnię określoną w Ustawie tj. 35 m2.

 

Dzień Dziecka po Śląsku

Dzień Dziecka po Śląsku.

Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu zorganizował na terenie działek Dzień dziecka po Śląsku.

Podziękowanie dla Rady Dzielnicy Helenka, która wspomogła finansowo festyn dla dzieci jak również dla Straży miejskiej z Zabrza za uczestnictwo i znakowanie rowerów.

Dla dzieci przygotowano wiele konkursów i zabaw z cennymi nagrodami, rozdano okolicznościowe dyplomy. Dla wszystkich dzieci nie zabrakło słodyczy. Dzieci mogły skorzystać z darmowej przejażdżki końmi, które użyczył Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze. Do kupienia była wata cukrowa i balony. Darmowy pokaz robienia zwierząt z balonów. Darmowe malowanie twarzy i foto budka.

Zarząd ROD Zacisze dziękuje wszystkim działkowcom za aktywne uczestnictwo w festynie z okazji Dnia Dziecka.

Galeria

Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim

Dzień Dziecka z Klubem Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze.

Zarząd Rod Zacisze wspomógł w przygotowaniu dnia dziecka w Klubie Jeździeckim Maciejówka MOSiR Zabrze. Główną atrakcją były zawody kucykowe dla dzieci jak i dorosłych nie zabrakło darmowych przejazdów bryczką i na koniach. Dla dzieci zorganizowano dużo zabaw i atrakcji m.in. dmuchańce, szkoła klaunów oczywiście nie zabrakło słodyczy.

Galeria1 i Gareria2

90-Lecie Helenki

W dniach 25-26 maja odbyły się obchody 90-Lecia dzielnicy Helenka. Z okazji okrągłej rocznicy ogrody ROD Tulipan i ROD Zacisze aktywnie wsparli festyn organizowany przez Urząd miasta Zabrze i Radę dzielnicy Helenka. W wydarzeniu udział wzięli m.in.: radna Sejmiku Województwa Śląskiego Alina Nowak, prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik oraz zastępca prezydenta Krzysztof Lewandowski. Dla dzieci przygotowano konkursy z nagrodami, dużo atrakcji jak dmuchańce i wiele niespodzianek. Oprawę muzyczną zapewnił zespół AN DREO e KARINA oraz Kabaret OT.TO. Następnego dnia w Kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Zabrzu odprawiono mszę świętą w intencji Dzielnicy i jej mieszkańców. A na wieczór w kościele odbył się koncert zespołu Universe.

Galeria

przetarg taras

 

Zarząd ROD Zacisze ogłasza przetarg na zrobienie płytek zewnętrznych na tarasie przy domu działkowca. Szczegóły i zakres pracy prosimy o Kontakt z zarządem ROD Zacisze w godzinach urzędowania oraz

tel 515 250 386 lub meil

płatności 2019

 

Biuro zarządu ROD Zacisze przypomina o zbliżającym się terminie płatności.

Informacja, co do wysokości opłat zapraszamy do biura Zarządu w godzinach urzędowania lub po wypełnieniu zgody na informowanie o płatnościach.

 

Zgoda na powiadomienia i płatności

 

Wszyscy działkowcy, którzy wypełnili prawidłowo zgody dostali już informację na skrzynki mailowe (proszę sprawdzić spam).ROD Zacisze © 2015-2019
238,742 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.