23/10/2019 22:37
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
zaproszenie na pieczony ziemniak 2019

 

Zarząd ROD Zacisze zaprasza działkowców i ich rodziny na dzień pieczonego ziemniaka, który odbędzie się w dniu 28.09.2019r w godz.

 14.00-19.00 na placu zabaw parcela II.

zdjęcie 2018 rok

podziękowanie za plony i datki

 

 

Zarząd ROD Zacisze składa podziękowania za plony i ofiarę w kwocie 1130 na msze św. Dziękczynną.

Dziękujemy.

Sarna w gościach na ogródku działkowym

Na ogródkach działkowych ROD Zacisze zagubiła się sarna. Jak się okazało od strony nieużytków, terenów przyległych do ogrodu na parceli II, powstała dziura w ogrodzeniu gdzie sarna przedostała się na ogródki działkowe i nie umiała znaleźć drogi powrotnej. Działkowcy Jarosław Wiącek i Zyga Galus pospieszyli z pomocą rozbierając jedno przęsło ogrodzenia zewnętrznego. Sarna została uwolniona. Przy okazji wynikła potrzeba naprawy starej części ogrodzenia i wstawienia nowej siatki.

Galeria

zbiórka plonów 2019

 

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego Zacisze w Zabrzu prosi wszystkich działkowców o przyniesienie swoich plonów oraz kwiatów ze swoich ogrodów. Wszystkie warzywa kwiaty zostaną przekazane do kościoła i posłużą do udekorowania.

Przyjmowane będą wolne datki na mszę Św. Dożynkową.

Zbiórka odbędzie się w piątek 30.08.2019 godz. 16.00-20.00 i sobota 31.08.2019

 godz. 9.00-12.00 koło Domu Działkowca.

Kontakt z zarządem ROD Zacisze

tel 515 250 386 lub meil

Dożynki 2019 - Relacja

W dniu 24 sierpnia 2019 roku na terenie ROD Zacisze odbyły się obchody Dnia Działkowca organizowane wspólnie z Radą Dzielnicy Helenka.

W uroczystości licznie uczestniczyli działkowicze, a także zaproszeni goście: Wiceprezydent miasta Zabrze Borys Borówka, Kierownik Delegatury Zabrze Leszek Bucki. Przedstawiciele Rady Miasta Olejniczak Grzegorz, Olichwer Mariola i Olichwer Tomasz oraz przedstawiciele Rady Dzielnicy Skrzypek Marek. Ksiądz proboszcz Krystian Sznura.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 15 powitaniem przez Prezesa Jana Brzozowskiego zaproszonych gości i działkowiczów. Po powitaniu Wiceprezydent Borys Borówka przeczytał pismo od Prezydent Miasta Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik, następnie kierownik delegatury Leszek Bucki podziękował zarządowi ROD Zacisze i działkowcom za wkład i zaangażowanie w rozwój ogrodu oraz pogratulował zajęcia 5 miejsca na 30 ogrodów w Zabrzu. ...

Tablica edukacyjna

Zarząd ROD Zacisze zrobił tablice edukacyjną pod hasłem.

Czy wiecie, że …

Na naszych ogródkach działkowych, prócz powszechnie występujących roślin, znajdują się też bardzo rzadkie, albo niezwykle piękne okazy.

Chcielibyśmy Wam je pokazać

 

Powstanie tablicy edukacyjnych w ROD Zacisze spotkało się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem ze strony działkowców. Zapraszamy serdecznie wszystkich działkowców i nie tylko do zapoznania się z tablicą edukacyjną.

Bezpłatne badania kontrolne

Zarząd ROD Zacisze umożliwił, przy współpracy firmy Synexus bezpłatne badania medyczne. Działkowcy chętnie skorzystali z podstawowych badań takich jak pomiaru ciśnienia krwi i poziomu tkanki tłuszczowej, dodatkowo po wypełnieniu krótkiej ankiety działkowcy będą mogli zrobić szerszy zakres badań i konsultacji w centrum medycznym.

GaleriaROD Zacisze © 2015-2019
263,431 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.