06/12/2023 23:04
Nawigacja
Sponsorzy
MPSZOK 2023
MPSZOK
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Mój Ogródek
Informator działkowca
Zielone Zabrze 2022

Zielone Zabrze 2022

 

Za nami jubileuszowa XXVI edycja konkursu „Zielone Zabrze”.  Finał odbył się 26 września 2022 tradycyjnie w restauracji „Pod Kasztanami” w Zabrzu. Uczestnicy konkursu startować mogli w niżej wymienionych kategoriach: najpiękniejszy balkon, ogród przydomowy, zieleniec na osiedlu mieszkaniowym, zieleniec przed zakładem pracy, ogródek działkowy, rodzinny ogród działkowy.

 – Możecie być dumni ze swoich ogrodów, które każdego roku pięknie rozkwitają i swoją malowniczością zdobią nasze miasto – gratulowała uczestnikom konkursu Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. – Efekty waszej pracy przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego, ale wpływają też na estetykę Zabrza. Wasze ogrody spełniają jednocześnie bardzo pożyteczną i potrzebną rolę społeczną. Dziękuję za zaangażowanie w tym ważnym przedsięwzięciu ekologicznym i kulturalnym – dodała prezydent.

Pani Prezydent Małgorzata Mańka- Szulik wręczyła osobiście wszystkim działkowcom i Zarządom ROD okolicznościowe dyplomy i pamiątkowe upominki oraz nagrody. Ogród ROD Zacisze za 2 miejsce na 30 ogrodów otrzymał piłę spalinową jako laureat konkursu Zielone Zabrze.

Zarząd ROD Zacisze gratuluje i życzy wszystkim działkowcom jak najwięcej wyróżnień i radości z zielonej własnej przestrzeni.

Prezes ogrodu ROD Zacisze

Zdjęcia Paweł Franzke, Ireneusz KędzierskiROD Zacisze © 2015-2023
617,929 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.