29/11/2022 16:40
Nawigacja
Sponsorzy
MPSZOK
MPSZOK
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Zielone Zabrze 2022

Zielone Zabrze 2022

 

Za nami jubileuszowa XXVI edycja konkursu „Zielone Zabrze”.  Finał odbył się 26 września 2022 tradycyjnie w restauracji „Pod Kasztanami” w Zabrzu. Uczestnicy konkursu startować mogli w niżej wymienionych kategoriach: najpiękniejszy balkon, ogród przydomowy, zieleniec na osiedlu mieszkaniowym, zieleniec przed zakładem pracy, ogródek działkowy, rodzinny ogród działkowy.

 – Możecie być dumni ze swoich ogrodów, które każdego roku pięknie rozkwitają i swoją malowniczością zdobią nasze miasto – gratulowała uczestnikom konkursu Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. – Efekty waszej pracy przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego, ale wpływają też na estetykę Zabrza. Wasze ogrody spełniają jednocześnie bardzo pożyteczną i potrzebną rolę społeczną. Dziękuję za zaangażowanie w tym ważnym przedsięwzięciu ekologicznym i kulturalnym – dodała prezydent.

Pani Prezydent Małgorzata Mańka- Szulik wręczyła osobiście wszystkim działkowcom i Zarządom ROD okolicznościowe dyplomy i pamiątkowe upominki oraz nagrody. Ogród ROD Zacisze za 2 miejsce na 30 ogrodów otrzymał piłę spalinową jako laureat konkursu Zielone Zabrze.

Zarząd ROD Zacisze gratuluje i życzy wszystkim działkowcom jak najwięcej wyróżnień i radości z zielonej własnej przestrzeni.

Prezes ogrodu ROD Zacisze

Zdjęcia Paweł Franzke, Ireneusz KędzierskiROD Zacisze © 2015-2021
537,843 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.