16/07/2024 14:42
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Mój Ogródek
Informator działkowca
Nawigacja
Porady » Mój Ogródek - 2023
Porady: Mój Ogródek - 2023
Grudniowy - Mój Ogródek

Grudniowy „Mój Ogródek”! Przeczytaj i poleć innym działkowcom! 

 

 

 

 

 

W wydaniu grudniowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Jak w prosty sposób zaprojektować działkę marzeń? Warto poznać 12 sprawdzonych rad, by stworzyć wymarzoną przestrzeń, która będzie atrakcyjna przez cały rok.
Listopadowy - Mój Ogródek

Listopadowy „Mój Ogródek”! Przeczytaj i poleć innym działkowcom! 

 

 

 

 

 

W wydaniu listopadowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych jesiennych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl.
Październikowy - Mój Ogródek

Październikowy „Mój Ogródek”! Przeczytaj i poleć innym działkowcom!

 

 

 

 

 

 

 

W wydaniu październikowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych jesiennych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Trawy ozdobne cieszą się w ogrodach niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – te piękne rośliny to prostota, elegancja i dekoracyjność w jednym.


Wrześniowy - Mój Ogródek

Wrześniowy „Mój Ogródek”! Przeczytaj i poleć innym działkowcom!


 

 

 

 

 

 

 

W wydaniu wrześniowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl.


Sierpniowy - Mój Ogródek

Sierpniowy „Mój Ogródek” Przeczytaj i poleć innym działkowcom!

W wydaniu sierpniowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. W sierpniu cieszymy się pełnią lata, pięknem kolorów kwitnącej przyrody. W tym wydaniu zachęcamy do uprawy rudbekii.


Lipcowy - Mój Ogródek

Lipcowy „Mój Ogródek” Przeczytaj i poleć innym działkowcom!

W wydaniu lipcowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Lipiec to pełnia lata, cieszymy się bogactwem kolorów kwitnącej przyrody. W tym wydaniu zachęcamy do uprawy róż.
Czerwcowy - Mój Ogródek

Czerwcowy „Mój Ogródek” Przeczytaj i poleć innym działkowcom!

W wydaniu czerwcowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Przy niewielkich nakładach, nawet mały balkon lub taras może zamienić się w ukwiecony, efektowny kącik wypoczynkowy. 
Maj - Mój Ogródek

Majowy „Mój Ogródek” Przeczytaj i poleć innym działkowcom!

W wydaniu majowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Lawenda to wiecznie zielona krzewinka pochodząca z obszarów śródziemnomorskich. Kojarzy się głównie z polami Prowansji i ogrodami francuskimi.


Kwiecień - Mój Ogródek

Kwietniowy „Mój Ogródek” – przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom!

W wydaniu kwietniowym „Mojego Ogródka” znajdziecie wiele inspiracji i praktycznych porad ogrodniczych. Aby nie przeoczyć ważnych zadań, warto sięgnąć po nowy „Mój Ogródek” i zajrzeć na nasz portal www.mojogrodek.pl. Lilie są subtelne, okazałe i niezawodne. Uprawiano je od starożytności w cesarskich ogrodach. Na żadnej działce nie powinno zabraknąć tych eleganckich kwiatów.ROD Zacisze © 2015-2024
686,425 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.