25/06/2024 03:32
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Mój Ogródek
Informator działkowca
Poszukiwacze skarbów ROD Zacisze w Zabrzu - Dzień Dziecka 2024

Poszukiwacze skarbów ROD Zacisze w Zabrzu - Dzień Dziecka 2024

W dniu 01.06.2024 Zarząd ROD Zacisze w Zabrzu razem z SP30 w Zabrzu zorganizowały dzień dziecka. Poszukiwacze skarbów w ROD Zacisze obfitował w niespodzianki i ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Dla aktywnych dzieci, które uczestniczyli aktywnie w poszukiwaniu skarbów i rywalizując w konkursach m.in. malowanie koszulek motyw „Łąka kwietna w ROD Zacisze” zostały rozdane upominki i nagrody. Dla spragnionych wszystkich dzieci nie zabrakło lemoniady i słodyczy. Na festyn zawitała Straży miejskiej z Zabrza, przeprowadzili znakowanie rowerów oraz dla chętnych pokaz radiowozu. Dla naszych pociech dostępne były dmuchańce, malowanie twarzy. Wspaniałej zabawie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Straż pożarna zrobiła pokaz sprzętu gaśniczego, dzieciaki mogli sami spróbować, jak się gasi pożar wężem strażackim.

Główną atrakcją było poszukiwanie skarbów, po całym ogrodzie zostały rozwieszone ukryte zadania (ćwiczenia fizyczne, pytania związane z wiedzą ogrodniczą), dzieciaki dzielnie całą grupą przeszli wszystkie punkty, które prowadziły do głównego skarbu. Była to skrzynia skarbów zapełniona niespodziankami, każdy z uczestników dostał zdobyty skarb.

Dużym zainteresowaniem i radością cieszyły się bańki mydlane. W dniu poszukiwaczy skarbów nie mogło zabraknąć wykrywacza metali przygotowanego przez działkowca z działki 56 Pana Tomasza Zajączkowskiego. Wszystkie dzieci, które znalazły monety mogły sobie je zatrzymać. Podziękowania dla firmy ESTRA Automotive systems Poland która ufundowała plecaki pełne skarbów.

Festyn odbywający się w ROD Zacisze w Zabrzu to okazja do integracji różnych pokoleń: dziadków, rodziców i dzieci. To także szansa na umacnianie kontaktów między działkowcami, a lokalną społecznością.

Zarząd ROD Zacisze w imieniu swoim oraz SP30 dziękuje wszystkim dzieciom za przybycie i wspólną zabawę. Podziękowania dla Piotra i Alicji za dodatkowy wkład i upominki dla dzieciaków.

Galeria

Prezes Zarządu ROD Zacisze - Ireneusz KędzierskiROD Zacisze © 2015-2024
679,101 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.