25/06/2024 02:57
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Informator
Informator działkowca
Mój Ogródek
Informator działkowca
ROD Zacisze - Pieczony kartofel 2023

ROD Zacisze - Pieczony kartofel 2023

 

W dniu 14.10.2023 już dziewiąty raz odbył się Dzień pieczonego kartofla 2023, to doskonała okazja do podsumowania sezonu i trochę odpoczynku przy pieczonym kartoflu i kawałku kiełbasy. W tym roku rozpoczęliśmy o godzinie 15.00. Jak co roku licznie przybyli działkowcy z rodzinami. Pogoda nas nie rozpieszczała, mimo opadów deszczu działkowcy nie zawiedli i przy parasolach bawili się dobrze.

Dla każdego działkowca, który przyszedł Zarząd ROD Zacisze zapewnił poczęstunek i pieczony kartofel, oczywiście nie zabrakło napojów jak herbaty i kawy. Dodatkowo była przygotowana pajda chleba swojskiego ze smalcem i ogórkiem. Dla licznych dzieciaków były zapewnione słodycze.

Tradycyjnie została przygotowana loteria dla działkowców, główną nagrodą był królik i elektryczne nożyce do żywopłotu. Z roku na rok festyn wzbudza coraz większe zainteresowanie działkowców i ich rodzin, dlatego łącząc przyjemne z pożytecznym rozpowszechniając oraz promując wiedzę ogrodniczą nie zabrakło rozmów przy ognisku o indywidualnych sukcesach w uprawach i rekordowych plonach.

Dziękujemy wszystkim działkowcom za przybycie i miłe spędzone chwile i dobrą zabawę :)

Galeria

Prezes ogrodu ROD Zacisze- Ireneusz KędzierskiROD Zacisze © 2015-2024
679,094 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.