23/10/2019 22:49
Nawigacja
Sponsorzy
Galeria Losowe
Zielone Zabrze 2019

Za nami XXIV edycja konkursu „Zielone Zabrze”.  Finał odbyło się 20 września 2019 tradycyjnie w Restauracji „Pod Kasztanami” w Zabrzu. Uczestnicy konkursu startować mogli w niżej wymienionych kategoriach: najpiękniejszy balkon, ogród przydomowy, zieleniec na osiedlu mieszkaniowym, zieleniec przed zakładem pracy, ogródek działkowy i dla zarządów Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

- Wszyscy powinniśmy pamiętać, że aż 60 procent powierzchni Zabrza to tereny zielone. Cieszymy się bardzo, że prócz łąk i lasów, mamy także tereny, o które dbają mieszkańcy naszego miasta. Dziś właśnie chcemy nagrodzić tych, którzy z zaangażowaniem pielęgnują swoje ogrody, a więc dbają również o piękno całego naszego miasta - gratulowała uczestnikom konkursu Katarzyna Dzióba, zastępca prezydenta Zabrza.

Celem konkursu jest pobudzenie inicjatywy lokalnej oraz zachęcenie mieszkańców, działkowców do upiększenia Miasta Zabrze poprzez dbałość o otaczającą zieleń. Z naszego ogrodu ROD Zacisze zostali wyróżnieni Danuta i Bogdan Nowak działka 113 parcela I. ROD Zacisze zajął 5 miejsce w swojej kategorii i został laureatem ze względu na zajęcia I miejsca w roku 2017.

Zarząd ROD Zacisze gratuluje i życzy wszystkim działkowcom jak najwięcej wyróżnień i radości z uprawiania ogródka działkowego.

GaleriaROD Zacisze © 2015-2019
263,437 unikalne wizyty
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.